KONST / Litografier / Litografi 15052047
nr 1505 2047
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 29/30. Bildmått: 123x243 cm, yttermått inklusive ram: 147x270 cm
måndag 28 november 2022
kl 18:01:47
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd